Namioty wystawowe

LUXTENT

Projekt

Sprzedaż

Utrzymanie

Projekt

Sprzedaż

Utrzymanie

Namioty wystawiennicze i prezentacyjne

Udział w tematycznych wystawach jest uważany za najbardziej efektywny sposób prezentacji swoich produktów. Zazwyczaj zakup namiotu wystawienniczego jest znacznie tańszy niż wynajem oddzielnego pawilonu wystawienniczego o podobnej wielkości.

Producent dużego namiotu wystawowego

Niemniej jednak główną zaletą naszych pawilonów namiotowych na wystawę jest to, że nie trzeba być ograniczonym układem stałych pomieszczeń. Różnorodność modeli konstrukcyjnych umożliwia instalację mobilnego namiotu wystawienniczego o dowolnej wielkości i kształcie, z odpowiednią liczbą wejść.

Korzystanie z namiotu na wystawę w Polsce pozwala na prezentację produktów na świeżym powietrzu. Dlatego warto zadbać o komfort odwiedzających. W zależności od pory roku, wewnątrz namiotu wystawienniczego można zainstalować urządzenia grzewcze i systemy klimatyzacyjne.

Producent namiotów wystawienniczych

Ważnym elementem każdej wystawy jest przyciągnięcie odwiedzających na swoje stoisko, a do tego należy zwrócić uwagę. Jasno udekorowany namiot do prezentacji produktów wyróżni się spośród otaczających stoisk i przyciągnie jak najwięcej odwiedzających. Branding namiotu, taki jak logo, nazwa marki, informacje o produktach czy slogany reklamowe, mogą być umieszczone bezpośrednio na zewnętrznej powierzchni pawilonu, eliminując konieczność instalowania billboardów lub banerów.

Hale wystawiennicze okażą się przydatne nie tylko dla uczestników, lecz również dla organizatorów. Po podłączeniu prądu i niezbędnej komunikacji na miejscu wystawy, duży namiot nadaje się do długoterminowego lub stałego wykorzystania jako dodatkowa powierzchnia wystawiennicza, lub centrum informacyjne. Sprawdź naszą ofertę na namioty wystawowe na sprzedaż!

Nasze pawilony wystawiennicze staną się doskonałym narzędziem marketingowym dla Twojej firmy, pomagając wyróżnić się na tle konkurencji. Namioty na wystawy i prezentacje od producenta LUXTENT to klucz do udanej prezentacji produktów. Zapewniamy stworzenie namiotu reklamowego, który skupi całą uwagę na wystawie na Państwa stoisku!

Galeria zdjęć namiotu i pawilonu wystawowego

Opcje pawilonów wystawowe

ArcoTenso Trend

Luksusowy namiot konferencyjny ArcoTenso Trend to idealne rozwiązanie dla rosnącej popularności wystaw plenerowych. Jeśli poszukujesz pawilonu na wystawy wykonanego z najwyższej jakości materiałów, łatwego w montażu i zdolnego wyróżnić Twoje wydarzenie lub wystawę, nasza propozycja może spełnić Twoje oczekiwania.

Zespół doświadczonych projektantów pomoże Ci stworzyć idealny luksusowy namiot konferencyjny na średniej wielkości imprezę. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć realizację swojego projektu.

ArcoTenso Prima

Pawilon wystawowy łukowy ArcoTenso Prima, dostępny od namioty wystawowe producent LUXTENT, służy do aranżacji powierzchni wystawienniczych do 25 m2. Dla porównania – maksymalne wymiary samochodu osobowego to 5×2 m, czyli na takiej powierzchni bez problemu można zainstalować 1-2 egzemplarze wystawowe.

Małe namioty wystawowe można by porównać do namiotów handlowych, gdyby nie jedna znacząca różnica. Namiot wystawowy to przede wszystkim sposób na przyciągnięcie uwagi odwiedzających i opowiedzenie o swoich produktach. Przy wyborze pawilonu wystawienniczego należy wziąć pod uwagę wiele czynników, ale najważniejszym czynnikiem jest projekt. Namiot ArcoTenso Prima to świetne rozwiązanie dla Twojego kolejnego pawilonu wystawienniczego.

ArcoTenso Grand

Jeśli chodzi o prezentowanie dużych eksponatów, na przykład nowych wzorów maszyn budowlanych lub rolniczych, potrzebna jest odpowiednio większa konstrukcja namiotu wystawowego. Namioty ArcoTenso Grand, dostępne od naszego producenta namiotów wystawowych, dobrze sobie z tym radzą – ich tradycyjny wygląd i forma tworzą biznesową atmosferę i podkreślają tematykę wystawy.

Duże pawilony wystawowe służą do organizowania długoterminowych wydarzeń lub zastępowania stacjonarnego salonu wystawowego. Jeśli szukasz zewnętrznego pawilonu wystawienniczego, który jest jednocześnie duży i funkcjonalny, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz duży namiot wystawowy jest idealny na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, a nasz zespół będzie z Tobą współpracować, aby Twoja wystawa zakończyła się sukcesem.

EcoChalet

Aby przyciągnąć maksymalną uwagę do swojego punktu wystawienniczego, firma LUXTENT opracowała konstrukcję namiotu wystawienniczego na drewnianej ramie EcoChalet. Pawilony wystawiennicze na ramie z klejonego drewna będą wyglądały świetnie na każdej wystawie lub prezentacji.

Namiot na wystawy na drewnianym stelażu w kolorze jest idealny, aby przyciągnąć uwagę zwiedzających podczas ekspozycji. Taki namiot wystawienniczy doskonale sprawdzi się na targach, zjazdach i innych wydarzeniach, gdzie firmy pragną zwrócić uwagę na swoje produkty lub usługi. Dodatkowo, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, masz pewność, że namiot sprosta wszelkim warunkom atmosferycznym.

Uzyskaj wycenę namiotu na wystawę  Są dostępne kolejne opcje na zamówienie

  Zdobądź ofertę   Zawsze jesteśmy w zasięgu

   Szczegóły kontaktu

   | 00-682 Warszawa, ul. Hoża 86 lok. 410
   | +48 572 059 109 (WhatsApp)
   | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

   Informacja zwrotna:    Szczegóły kontaktu

    | AZ1008, Azerbejdżan, Baku, rejon Narimanow, 2 Abdulazal Demirchizade, ok. 25
    | +994 55 630 72 73 (WhatsApp)
    | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

    Informacja zwrotna:     Szczegóły kontaktu

     | Kazachstan, Ałmaty, Abylay Khan Ave 53
     | +7 727 312 39 03
     | +375 29 336 75 76
     | +375 29 109 33 99 (WhatsApp, Viber, Telegram)
     | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

     Informacja zwrotna:      Szczegóły kontaktu

      | Biuro bałtyckie: 00-682 Warszawa, ul. Hoża 86 lok. 410
      | +48 513 686 651 (WhatsApp)
      | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

      Informacja zwrotna:       Szczegóły kontaktu

       | 02000, Ukraina, Kijów, ul. Sechevykh Strel’tsov, 77. BC «Inteligentne biuro»
       | +48 572 059 109 (WhatsApp)
       | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

       Informacja zwrotna:        Szczegóły kontaktu

        | USA, Nowy Jork, Brooklyn, 8855 Bay-Parkway 4N 11214
        | +48 513 686 651 (WhatsApp)
        | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

        Informacja zwrotna:         Szczegóły kontaktu

         | Dubaj, Umm Suqeim Al Barsha Iridium Business Center, Skrzynka na listy 391186
         | +48 513 686 651 (WhatsApp)
         | +971 50 559 33 09
         | Pon-Pią: 9:00-18:00; Sob-Nie: Zamknięte

         Informacja zwrotna:          Jesteśmy w sieciach społecznościowych:

          Instagram
          YouTube
          Pinterest
          Vkontakte