Tymczasowe i stałe konstrukcje namiotowe

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór stałych konstrukcji namiotowych, odpowiednich do różnorodnych zadań. Produkujemy markizy z nowoczesnych materiałów, oferując naszym klientom zarówno funkcjonalne, jak i piękne rozwiązania architektoniczne. Oprócz rozwiązań trwałych specjalizujemy się również w tymczasowych konstrukcjach namiotowych i tymczasowych markizach. Te wszechstronne i łatwe w rozmieszczeniu konstrukcje zapewniają tymczasowe schronienie podczas imprez, spotkań i zajęć na świeżym powietrzu, oferując elastyczność i wygodę w przypadku krótkoterminowych potrzeb.

Zalety namiotów stałych

Galwanizowane ramy stalowe

Architektoniczny niepalny materiału

Ponad 10-letnie doświadczenie

Brak wsporników

Odporność na warunki pogodowe

Trwały architektoniczny materiał namiotowy

ArcoTenso

Funkcjonalno-galwanizowana stalowa prefabrykowana namiotowa konstrukcja bez wsporników jest wykonana z wykorzystaniem włoskiej technologii. Rozmiar waha się od 25 m2 do nieskończoności dzięki możliwości łączenia modułów. Architektoniczna tkanina namiotowa wysokiej jakości nadaje wielofunkcyjności i dzięki temu może być stosowana do wszelkich wydarzeń niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Dodatkowo, dostępny jest stały namiot na zewnątrz, zapewniający trwałe rozwiązanie dla różnych potrzeb.

EcoChalet

Pojemna designerska konstrukcja namiotowa dla miłośników stylu eco. Ramy wykonane z drewna klejonego i specjalnych złącz metalowych, nadających się na każde warunki pogodowe. Na żądanie klienta kopuła może być przejrzysta lub wykonana ze specjalnej tkaniny architektonicznej o preferowanym kolorze. Taki design to eleganckie rozwiązanie dla kawiarni, tarasów, domów oraz imprez.

Membrane

Stałe konstrukcje namiotowe membranowe są projektowane indywidualnie, aby spełnić niestandardowe potrzeby. Zbudowane są bezpośrednio, bez pośrednich wsporników, przymocowane za pomocą kotwic, i wyróżniają się unikalnym, szeroko otwartym kształtem kopuły. W zależności od modelu i wymiarów, mogą pomieścić 100 osób lub więcej. Stanowią idealne rozwiązanie dla ośrodków rekreacyjnych w czasie letnich upałów, obiektów sportowych i stref gastronomicznych.

EcoPergola

Stałe namioty funkcjonalne i przyjazne dla środowiska o minimalistycznym designie. Są wykonane przy użyciu włoskiej technologii i mogą być szklane lub pokryte tkaniną architektoniczną o dowolnym kolorze. Głównie stosowane są w budynkach prywatnych jako zadaszenie, dachów tarasowych oraz przy dobudowie domów. Dodatkowo, znajdują zastosowanie w biznesie restauracyjnym, tworząc ekskluzywne tarasy.

Popularne stałe konstrukcje namiotowe