Zakres modeli namiotowe przeźroczyste

Nasz zakres obejmuje szeroki wybór hale transparentne namiotowych nadających się do różnych zadań. Produkujemy markizy wykonane z nowoczesnych i nowoczesnych materiałów, oferując naszym klientom zarówno funkcjonalne, jak i piękne rozwiązania architektoniczne.

Zalety namiotów

Galwanizowane ramy stalowe

Architektoniczny niepalny materiału

Ponad 10-letnie doświadczenie

Brak wsporników

Odporność na warunki pogodowe

Trwały architektoniczny materiał namiotowy

ArcoTenso

Funkcjonalno-galwanizowana stalowa hala namiotowa bez wsporników wykonana jest z wykorzystaniem włoskiej technologii. Rozmiar waha się od 25 m2 do nieskończoności dzięki możliwości łączenia modułów. Architektoniczna tkanina namiotowa wysokiej jakości nadaje wielofunkcyjności i dzięki temu może być stosowana do wszelkich wydarzeń niezależnie od pory roku i warunków pogodowych.

EcoChalet

Pojemna designerska hala namiotowa dla miłośników stylu eco. Ramy wykonane z drewna klejonego i specjalnych złącz metalowych, nadających się na każde warunki pogodowe. Na żądanie klienta kopuła może być przejrzysta lub wykonana ze specjalnej tkaniny architektonicznej o preferowanym kolorze. Taki design to eleganckie rozwiązanie dla kawiarni, tarasów, domów oraz imprez.

EcoPergola

Hala namiotowa funkcjonalna i przyjazna dla środowiska o minimalistycznym designie. Jest wykonana za pomocą włoskiej technologii i może być szklona lub tapicerowana tkaniną architektoniczną dowolnego koloru. Głównie używana jest do budynków prywatnych jako zadaszenie, dachów tarasowych oraz dobudowy domów, a także używana w biznesie restauracyjnym do tworzenia ekskluzywnych tarasów.

GeoTenso

Oryginalna, wpadająca w oko hala namiotowa w kształcie sfery jest wykonana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii bez użycia wsporników. Kopuła tego namiotu jest niezwykle wysoka, zapewniająca maksymalne oświetlenie i unikalny wygląd zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ramy mogą być wykonane z metalu lub drewna. Kopuła może być szklona lub tapicerowana wysoko trwałą tkaniną architektoniczną o dowolnym kolorze lub przezroczystości. Hale używane są do kawiarni, stref wolnego czasu, planetariów, terrariów, ogrodów zimowych, stref wypoczynku i w wielu innych.

Membrane

Hale namiotowe membranowe są projektowane indywidualnie na potrzeby niestandardowego rozwiązania. Są one skonstruowane bez pośrednich wsporników, przymocowane za pomocą kotwic i charakteryzują się unikalnym, szeroko otwartym kształtem kopuły; mogą pomieścić od 100 osób i więcej w zależności od modelu i wymiarów namiotu. Są one idealnym rozwiązaniem dla ośrodków rekreacyjnych podczas letnich upałów, obiektów sportowych i stref gastronomicznych.

Popularne hale namiotowe