Tymczasowe i stałe konstrukcje namiotowe

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór stałych konstrukcji namiotowych, odpowiednich do różnorodnych zadań. Produkujemy markizy z nowoczesnych materiałów, oferując naszym klientom zarówno funkcjonalne, jak i piękne rozwiązania architektoniczne. Oprócz rozwiązań trwałych specjalizujemy się również w tymczasowych konstrukcjach namiotowych i tymczasowych markizach. Te wszechstronne i łatwe w rozmieszczeniu konstrukcje zapewniają tymczasowe schronienie podczas imprez, spotkań i zajęć na świeżym powietrzu, oferując elastyczność i wygodę w przypadku krótkoterminowych potrzeb.

Zalety namiotów stałych

Galwanizowane ramy stalowe

Architektoniczny niepalny materiału

Ponad 10-letnie doświadczenie

Brak wsporników

Odporność na warunki pogodowe

Trwały architektoniczny materiał namiotowy

ArcoTenso

Funkcjonalno-galwanizowana stalowa prefabrykowana namiotowa konstrukcja bez wsporników jest wykonana z wykorzystaniem włoskiej technologii. Rozmiar waha się od 25 m2 do nieskończoności dzięki możliwości łączenia modułów. Architektoniczna tkanina namiotowa wysokiej jakości nadaje wielofunkcyjności i dzięki temu może być stosowana do wszelkich wydarzeń niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Dodatkowo, dostępny jest stały namiot na zewnątrz, zapewniający trwałe rozwiązanie dla różnych potrzeb.

EcoChalet

Pojemna designerska konstrukcja namiotowa dla miłośników stylu eco. Ramy wykonane z drewna klejonego i specjalnych złącz metalowych, nadających się na każde warunki pogodowe. Na żądanie klienta kopuła może być przejrzysta lub wykonana ze specjalnej tkaniny architektonicznej o preferowanym kolorze. Taki design to eleganckie rozwiązanie dla kawiarni, tarasów, domów oraz imprez.

EcoPergola

Stałe namioty funkcjonalne i przyjazne dla środowiska o minimalistycznym designie. Są wykonane przy użyciu włoskiej technologii i mogą być szklane lub pokryte tkaniną architektoniczną o dowolnym kolorze. Głównie stosowane są w budynkach prywatnych jako zadaszenie, dachów tarasowych oraz przy dobudowie domów. Dodatkowo, znajdują zastosowanie w biznesie restauracyjnym, tworząc ekskluzywne tarasy.

GeoTenso

Oryginalna, rzucająca się w oczy tymczasowa markiza w kształcie sfery jest wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii, bez konieczności stosowania wsporników. Kopuła tego namiotu jest niezwykle wysoka, co gwarantuje maksymalne oświetlenie oraz unikalny wygląd zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ramy mogą być wykonane z metalu lub drewna. Kopuła może być szklana lub pokryta wysoko trwałą tkaniną architektoniczną o dowolnym kolorze lub stopniu przezroczystości. Tymczasowe markizy są idealne do zastosowania w kawiarniach, strefach rekreacyjnych, planetariach, terrariach, ogrodach zimowych, strefach wypoczynku i wielu innych miejscach.

Membrane

Stałe konstrukcje namiotowe membranowe są projektowane indywidualnie, aby spełnić niestandardowe potrzeby. Zbudowane są bezpośrednio, bez pośrednich wsporników, przymocowane za pomocą kotwic, i wyróżniają się unikalnym, szeroko otwartym kształtem kopuły. W zależności od modelu i wymiarów, mogą pomieścić 100 osób lub więcej. Stanowią idealne rozwiązanie dla ośrodków rekreacyjnych w czasie letnich upałów, obiektów sportowych i stref gastronomicznych.

Popularne stałe konstrukcje namiotowe